Stale poszukujesz wewnętrznego spokoju, masz pozorne wrażenie, że panujesz nad swoimi myślami, emocjami, ciałem, a potem nie wiadomo kiedy zaczynasz się stresować, wybuchasz złością, a szalona karuzela Twoich myśli po prostu nie chce się zatrzymać?

Natłok obowiązków spoczywających na Tobie sprawił, że nie możesz spać po nocach?

Pracujesz dłużej i osiągasz mniej, niż zwykle? Być może wieczna gonitwa myśli stała się już dla Ciebie częścią codzienności. Zaakceptowałeś problemy ze skupieniem uwagi,  towarzyszącą temu nerwowość i napięte relacje z bliskimi, czy też napięte ciało.

A może jesteś na etapie budowania wewnętrznego spokoju, stosujesz pewne techniki, jednak brakuje Ci usystematyzowanej wiedzy i skutecznych sposobów aby uzyskać ten stan?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu, nie czekaj dłużej. Zbuduj wewnętrzny spokój na własnych warunkach za pomocą kursu online „Alchemia spokoju”.

Kurs „Alchemia spokoju” jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • zwiększyć poczucie sprawczości w swoim życiu,
 • nauczyć się kierować uwagę na to, na co masz wpływ,
 • zminimalizować ilość stresu w swoim życiu i wyeliminować czynniki odpowiedzialne za stres,
 • poznać metody, dzięki którym będziesz w stanie dużo szybciej poradzić sobie w stresujących sytuacjach,
 • rozpocząć  proces zmiany w swoim życiu poprzez budowanie wspierającej relacji z samym sobą,
 • odnaleźć poczucie wewnętrznej równowagi i spójności, dzięki praktycznym ćwiczeniom: relaksacji, wizualizacji, uważności i mentalyogi.

Kurs stworzyłam abyś poznał swoje potrzeby i nauczył się, jak radzić sobie ze stresem i wyzwaniami.  Wreszcie po to, abyś nauczył się jak za pomocą prostych sposobów i krok po kroku zbudować w sobie siłę wewnętrznego spokoju. Gotowy?

 

KUP KURS

 

Co zawiera kurs?

 • Indywidualny dostęp do platformy szkoleniowej, dostosowanej do obsługi na komputerze i telefonie.
 • 4 moduły, podzielone na 20 inspirujących lekcji w formie video, audio, plików PDF.
 • Dożywotni dostęp do zakupionych materiałów oraz wszystkich aktualizacji.
 • Dostęp do zamkniętej grupy kursu Alchemia Spokoju na FB.
 • Gwarancję satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy do 14 dni od daty dokonania zakupu.

O czym jest kurs?

I moduł ZIEMIA – schemat określenia punktu startowego

1. Czym jest stres?
2. Źródła stresu
3. Nawyk zamartwiania się
4. Do czego przydaje się stres?
5. Praktyka na dobry dzień
6. Praktyka na dobry sen

II moduł WODA – fundamenty wsłuchiwania się w siebie

1. Poznaj swoje potrzeby
2. Uspokój gonitwę myśli
3. Wyraź swoje emocje
4. Poczuj swoje ciało
5. Praktyka obudź w sobie spokój

III moduł POWIETRZE– narzędzia poszerzania perspektywy

1. Wdzięczność
2. Moc oddechu
3. Uważność
4. Sen
5. Praktyka pokochaj siebie

III moduł OGIEŃ – strategie skutecznego działania

1. Osobowość immunologicznie silna
2. Zmniejsz presję czasu
3. Mały krok, wielka zmiana
4. Zarządzanie energią
5. Praktyka uwolnij energię

 

KUP KURS

 

Kulisy pracy nad kursem

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest cena kursu? Kurs kosztuje 490 zł brutto, jeśli potrzebujesz, wystawię Ci również fakturę VAT.
 • Kiedy startuje kurs? Kurs możesz kupić w każdej chwili, gdy tylko poczujesz, że chcesz zbudować w sobie siłę wewnętrznego spokoju i uwolnić się od stresu. Dostęp do całego kursu dostajesz zaraz po zaksięgowaniu Twojej płatności. Na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie wiadomość z loginem i hasłem do platformy.
 • Na jak długo dostaję dostęp do kursu? Na zawsze. Po wykupieniu kursu możesz wracać do niego w dowolnym czasie (za tydzień, za kwartał, za rok).
 • W jaki sposób korzystam z kursu? Kurs realizujesz samodzielnie. Po otrzymaniu dostęp do kursu i możesz korzystać tak długo, jak chcesz, i tak intensywnie, jak chcesz. Kurs zaplanowany jest na 4-tygodniowy proces zmiany i rozwoju. Wsparciem mentalnym będzie możliwość udziału w zamkniętej grupie na FB.
 • Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs? Każda lekcja zajmie Ci około 15–30 minut. Moim celem nie jest to, abyś siedział przed komputerem, lecz abyś dokonywał zmian w swoim życiu, poprzez różne praktyki i ćwiczenia. Oczywiście nie musisz przerabiać jednego modułu czy lekcji w ciągu jednego dnia; materiał możesz podzielić na mniejsze części. Ilość czasu, jakiego potrzebujesz na pracę z danym modułem, zależy od realizacji ćwiczeń. Ale nie martw się – ćwiczenia nie są teoretyczne, a każde z nich zbliża Cię do Twojego wewnętrznego spokoju.
 • Czy poradzę sobie z praktyką mentalyogi? Każdy moduł kończy się praktyką mentalyogi. Spokojnie Yoga to duże słowo. Jeśli nie praktykowałeś yogi nie martw się. Mentalyoga to połączenie treningu mentalnego z elementami ćwiczeń rozciągających ciało, odblokowujących napięte miejsca w ciele, uwalniające emocje , poszerzające przestrzeń w ciele i umyśle. Gwarantuję, że każde ćwiczenie wykonasz bez problemu (a nawet z przyjemnością).
 • Czy mogę wracać do przerobionych już lekcji? Tak. Dostęp do kursu jest dożywotni, możesz wielokrotnie odtwarzać każdą z lekcji.
 • Co jeśli okaże się, że kurs nie jest dla mnie? Jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od daty zakupu, a ja zwrócę Ci pełną kwotę.

 

KUP KURS