W dzisiejszym świecie, w którym dominuje nieprzewidywalność, szybkie tempo zmian, lęk, chaos, nieustający wyścig o najlepszą markę czy wizerunek, możesz mieć poczucie, że co raz  mniej przestrzeni masz na osobistą refleksję. Zatracasz swój wewnętrzny balans.

W obecnym rzeczywistości warto postawić sobie pytanie czym dla mnie jest  work-life-balance i czy w ogóle  jest dziś możliwy do utrzymania?

Być może w odwiecznym biegu swojego życia skupiasz się na własnych słabościach, niedociągnięciach, statystykach sprzedaży, analizujesz przeszłość, zamartwiasz się przyszłością. Jednak czy potrafisz być tu i teraz? Czy potrafisz się zatrzymać i znaleźć swój mikro balans, na własnych zasadach, w zgodzie z samym sobą?

POWERSPEECH, czyli mowa motywacyjna,  jaką miałam zaszczyt przeprowadzić podczas  Konkursu  Akademii Mówców Jakuba B. Bączka, zainspiruje Cię do tego, że warto znaleźć  przestrzeń na spotkanie z samym sobą. Na to aby dokonać wyboru opartego na ustaleniu własnych wartości i priorytetów.

Na własnym przykładzie opowiem, że to trudne momenty w życiu zmuszają nas, by „dotknąć” swoich najgłębszych zakamarków duszy, emocji i sprawiają, że kierujemy się w stronę świadomych wyborów. Zaczynamy odkrywać balans w nie-balansie życia. 

 

KUP SPEECH

 

Korzyści 

  • Dostaniesz siedem konkretnych i skutecznych narzędzi mentalnych dzięki, którym świadomie zbudujesz mikro balans w swoim życiu.
  • Dowiesz dlaczego unikanie stresu może zaszkodzi oraz jak zamienić stres na to aby Tobie służył.
  • Nauczę się  prostej metody oddechowej, która pomoże Ci doenergetyzować i oczyścić umysł.
  • Wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości i pewności siebie.
  • Skupisz się na obszarach, które odpowiedzialne są za utrzymanie wewnętrznego spokoju.

 

KUP SPEECH

 

Jestem przekonana, że istnieje wiele obszarów, w których Tobie mogę pomóc. Serdecznie zapraszam Cię do odsłuchania mojego wystąpienia i kontaktu.