Patrycja jest jednym z wyróżniających się na rynku trenerów mentalnych, charakteryzują ją takie cechy jak doświadczenie, spokój, umiejętność głębokiego zaangażowania się w pracę z klientami.
Krzysztof Pakulec
Doradca inwestycyjny, szkoleniowiec, autor kursów online dotyczących zarządzania i skuteczną sprzedażą w klubie fitness
Patrycja ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych z wyróżnieniem oraz Akademię Mówców Jakuba B. Bączka. Występ, który przygotowała Patrycja na Zjeździe Absolwentów ATM na 120 osób był inspirujący i poruszający.

Patrycja łączy energię, profesjonalizm i życzliwość do drugiego człowieka. Polecam.
Jakub B. Bączek
Mówca numer 1 w Polsce, Trener Mentalny i Biznesowy, twórca Akademii Trenerów Mentalnych
Z przyjemnością rekomenduję Patrycję jako trenerkę mentalną o szczerych intencjach, która wierzy w głębokie relacje, prawdziwą wolność, stały rozwój i efektywność w życiu, sporcie i biznesie.
Daniel Janik
Dyrektor Akademii Trenerów Mentalnych
Serdecznie polecam Patrycję i jej warsztat Trenera Mentalnego. Jest trenerem ciała, ale co najważniejsze naszych nieuczesanych myśli. Wybierając się w góry sięgacie po przewodnika, chcąc wznieść się na wyżyny w sporcie, biznesie czy życiu prywatnym zrób to samo, sięgnij po sprawdzoną wiedzę i doświadczenie Patrycji! Zdobądź szczyt w każdej dziedzinie!
Magdalena Kopel
Poradnia Żywieniowa Racibórz
Patrycja jest trenerem mentalnym z prawdziwego zdarzenia. Spotkania z nią pozwalają spojrzeć z dystansem na wszystko, co się wokół dzieje, dotknąć swojego prawdziwego ja i poczuć siebie. Co więcej sesje z udziałem Patrycji powodują u człowieka poczucie zaopiekowania i miłości do siebie samego, a taki początek drogi ku własnym marzeniom jest bezcenny.
Marzena Kud
coach, trener mentalny, autorka 3 książek z dziedziny edukacji i rozwoju osobistego
Wystąpienia Patrycji Chomiczewskiej są nie tylko pełne wrażliwości i mentalnej siły, ale również poparte doświadczeniami ze świata sportu i biznesu. Kariera sportowca, rola matki oraz przedsiębiorcy, pozwala jej spojrzeć na życie pod wieloma kątami, czym dzieli się na scenie jako mówca i mentor. Robi to zresztą w sposób profesjonalny i bardzo przekonywujący.
Piotr Kruk
poliglota, autor książki “Język obcy w 6 miesięcy”, zarządza sprzedażą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, mówca motywacyjny
Wiedza, warsztat merytoryczny, otwartość na drugiego człowieka, zaangażowanie to cechy, które powinny charakteryzować profesjonalnego trenera. Jednak dobry trener mentalny ma coś więcej – w swojej pracy używa nie tylko umysłu, ale potrafi też poruszyć emocje, zajrzeć głębiej. Patrycja to profesjonalna empatyczna i skuteczna trenerka mentalna o wielkim sercu. Gorąco polecam.
Izabela Gajda-Perek
menadżerka, trenerka, autorka książki „13 paradoksów dobrego życia”
Pragnę zarekomendować Panią Patrycje Chomiczewską jako trenera mentalnego. Elekt współpracy spełniały moje oczekiwania, co spowodowało wielokrotne wystąpienia na konferencjach jako trener mentalnego. Jej wykłady zawsze cieszyły się wielką sympatią. Działa z wielką odpowiedzialnością do swojej pracy, a jej mowy są inspirujące i dają wielką motywację dla słuchaczy. Sama Pani Patrycja jest osobą rzetelną i zaangażowaną we wszystko co robi, co daje nam satysfakcję ze wspólnej współpracy.
Anna Cieśla
Vice-prezeska Fundacji Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej
Patrycja jako Trener Mentalny wyróżnia się swoim podejściem zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Jej kompetencje, naturalne predyspozycje oraz szczera chęć pomagania innym sprawiają, że Trening Mentalny z Patrycją jest wymagający i zarazem skuteczny. Polecam Trening Mentalny z tak wysoko wyspecjalizowaną i zarazem empatyczną Trenerką!
Artur Pękalski
Trener, Mówca, Inwestor
W związku z pandemią w Banku od marca pracujemy całkowicie zdalnie. Nadal nie spotykamy się całym Zespołem fizycznie. Taka sytuacja ma swoje zalety i wady. Podstawowym wyzwaniem menedżera jest utrzymanie wysokiej efektywności Zespołu przy wysokim zaangażowaniu oraz współpracy wewnątrz teamu. Ograniczenie możliwości spotkania się twarzą w twarz powoduje, że podczas spotkań skupiamy się na biznesowych kwestiach, pomijając niemal zupełnie emocje, które często się kumulują i przekładają na energię w pracy. Dlatego dla swojego Zespołu postanowiłam zorganizować warsztaty dotyczące sposobów radzenia sobie z emocjami. Patrycja zgodziła się poprowadzić 2-godzinne warsztaty, podczas których przeprowadziła Zespół przez to jak diagnozować i nazywać swoje emocje po to, aby na koniec umieć odpowiednio je przeżyć. Warsztat odbył się zdalnie, był interaktywny, wzięło w nim udział kilkanaście osób z mojego Zespołu. Jestem bardzo wdzięczna Patrycji, że podjęła to wyzwanie i poprowadziła świetne, angażujące i otwierające warsztaty. Polecam konsultacje z Patrycją wszystkim menedżerom, którym zależy na dobrej kondycji mentalnej swojego Zespołu.
Agata Komender
Head Of Recruitment & Employer Branding BNP Paribas Bank Polska